13:04 08.05

Полтавець виграв італійське волейбольне "скудетто"

26-річний українець Денис Каліберда, який народився в Полтаві, став чемпіоном Італії з волейболу, провівши свій найкращий у кар'єрі сезон. Поки що найкращий...

Команда Дениса — "Цукіне Лубе" (Чивітанова-Марке) 7 травня здобула третю перемогу поспіль у фінальній серії плей-офф серед команд Серії А і завоювала італійське волейбольне "скудетто".

У вирішальній фінальній серії (до трьох перемог) команда Каліберди здобула три перемоги над клубом "Діатек" (Трентіно): у першому матчі (вдома) - 3:0, у другому (на виїзді) - 3:2, у третьому (вдома) - 3:1.

Нинішній сезон для корінного полтавця Дениса Каліберди став найкращим в історії на клубному рівні, він, у складі "Цукіне Лубе", виграв Кубок Італії, звання чемпіона Італії та завоював бронзову медаль континентальної Ліги чемпіонів.