ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 11.08. 2025


Полтавець виграв у міської ради п’ятий суд через сміття під вікнами

Полтавський окружний адмінсуд зобов’язав УЖКГ прибрати контейнерний майданчик біля будинку на вул. Української Повстанської Армії, 3 та виплатити Олександру Артемову і його доньці по 18 375 грн моральної шкоди.


Артемов понад 10 років судиться з міською владою, стверджуючи, що баки в 6,5 м від його вікон порушують санітарні норми (мінімум — 20 м).

Попри чотири попередні виграні справи, комунальники щоразу повертали контейнери, посилаючись на потреби мешканців.

Суд визнав такі дії протиправними і заборонив повторне встановлення баків.

Та проблема лишилася: сусіди продовжують скидати сміття просто у яму, створюючи сморід і антисанітарію.

суд, сміття

За темою:

  • У Полтаві затримали чоловіка зі зброєю
  • Суд заарештував підозрюваного у шахрайстві від імені голови Миргородської РВА
  • На Полтавщині засудили полковника поліції, який вирощував кукурудзу на військовому полігоні
  • Топ-5 за тиждень :