ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:40 09.06


Полтавець виграв суд у "Совісті України"

Полтавський осередок "Совісті України" має відшкодувати 40 тисяч гривень за порушення авторського права.

Полтавський відеограф Максим Бондаревський через суд домігся компенсації за порушення його авторського права полтавською обласною організацією політичної партії "Совість України". Йому мають виплатити 40 тисяч гривень компенсації. Рішення суду полтавець оприлюднив на власній сторінці у Фейсбуці.

2015 року фрагменти відеороботи Бондаревського використали у рекламному відеоролику обласної організації політичної партії "Совість України" та одного з кандидатів на посаду мера Полтави — Олександра Мамая, повідомляє Громадське ТБ. Полтава.

7 вересня 2015 року співробітникам полтавського осередку партії в усній формі повідомили про порушення авторських прав та запропонували відшкодувати компенсацію. Цю пропозицію проігнорували.

3 жовтня 2015 року їм надіслали письмову претензію, яку також проігнорували.

Максим Бондаревський звернувся до суду з проханням стягнути на його користь із "Совісті України" компенсацію за порушення авторського права у розмірі 40 тисяч гривень, моральну шкоду — 30 тисяч гривень, судовий збір (700 грн за майнові вимоги, 487,20 грн за немайнові, 243,60 грн за заяву про забезпечення позовних вимог).

Крім того, позивач вимагав накласти штраф на відповідача у розмірі 10% суми, присудженої на його користь, заборонити подальше використання ролика з фрагментами його твору та зобов’язати "Совість України" власним коштом опублікувати в офіційних друкованих виданнях відомості про допущене порушення авторського майнового права.

Суд задовольнив позов частково, зобов’язавши відповідача відшкодувати Бондаревському 40 тисяч за порушення авторського права та 700 грн понесених ним судових витрат, а також заборонив "Совісті України" використовувати рекламне відео з фрагментами твору відеографа.

суд, вибори, авторське право, відео, контент

За темою:

  • ДБР Полтави: 15 років в’язниці отримав ексдільничний в окупаційній поліції
  • На Полтавщині браконьєра судитимуть за вилов риби на пів мільйона гривень
  • Вища рада правосуддя відкрила справи проти голови Ленінського райсуду Полтави
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.