15:50 13.06

Полтавець виграв "золото" паралімпійського чемпіонату світу з плавання

Полтавець Олексій Вірченко впевнено переміг на паралімпійському чемпіонаті світу з плавання у Португалії. Він показав найкращий час на стометрівці батерфляєм.

На острові Мадейра (Португалія) триває паралімпійський чемпіонат світу з плавання. У змаганнях у складі збірної України беруть участь і спортсмени з Полтавщини. Приємно, що ми вже маємо першого чемпіона!

Полтавець Олексій Вірченко переміг на дистанції 100 м батерфляєм серед спортсменів класу S13 (спортсмени з порушенням зору).

21-річний Олексій фінішував із часом 56,90 сек. Друге місце — у француза Алекса Портала (57,14), бронзова нагорода у плавця з Узбекистану Іслама Асланова (57,72).

Олексій уперше в житті став чемпіоном світу, він дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу 2019 року, а також чемпіон, дворазовий срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи 2021 року.

До змагань Олексія Вірченка готували відомі полтавські тренери Ілля Калайда та Галина Бойко.