ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 09.06


Полтавець вийшов у фінал конкурсу Ukrainian Design Awards 2019

Робота Святослава Келима-Золотайка, заступника менеджера з проектів і партнерства Полтавського осередку УАЛ, випускника школи дизайну Projector у Києві, опинилася серед кращих студентських робіт, номінованих на нагороду Ukrainian Design Awards 2019.

Конкурсна робота має назву Ukraine-Austria cultural year identity. Вона стала однією із курсових робіт Святослава за час навчався в школі дизайну Projector на курсі айдентики (відвідував протягом трьох місяців восени та взимку 2018-2019-го років).

 

Це був реальний бриф клієнта – новоствореної української інституції, яка вже представляє українську культуру в світі. І вони прийшли до студентів, аби вони розробити цьогорічну айдентику українсько-австрійської культури.

Ukraine-Austria cultural year identity

Фото: Ukraine-Austria cultural year identity

Святослав шукав ідею та спільні знаменники перетину України та Австрії. Адже ціллю було показати спільність різних культур, які між собою не сильно перетиналися раніше. Зауважує, що насправді, між Україною та Австрією не настільки багато спільних візуальних знаменників. А так як для кожної культури найбільш притаманне та близьке – це мова, то спробував відобразити єдність через мову:

У графічному знаку, який буде відображати цей рік, полтавець поєднав літеру U (перша літера України латиницею – Ukraine) та Ö (у німецькій мові на початку слова Австрія – Österreich).

Єдність — через мову, пише ЗМІСТ.

Єдність через мову

Фото: Єдність через мову

Спільність Святослав Келим-Золотайко показав і через кольори національних прапорів України та Австрії – жовто-блакитний та біло-червоний:

«Поєднання їх також відображає класичну тріаду кольорів – синій, червоний жовтий – з яких утворюється класичний спектр. На мою думку, таке поєднання є не лише символічно, а й колористично вірним».

Єдність через кольори національних прапорів

Фото: Єдність через кольори національних прапорів

Логотип

Фото: Логотип

Також із самої структури логотипу можна утворювати й інші знаки. Їх приклади наведені у презентації. Тобто, можна утворювати різні конструкції, які також є в програмі року.

Із структури логотипу можна утворювати й інші знаки

Фото: Із структури логотипу можна утворювати й інші знаки

Загалом, Святослав радий, що його роботу обрали серед кращих. Він радіє, що до переліку фіналістів увійшли крім нього і роботи двох  одногрупників по Projector.

Крім того, Келим-Золотайко наголошує, що українська креативна сфера і дизайн-індустрія розвивається, і саме за рахунок таких конкурсів можна лобіювати український дизайн у світі.

Це можливість для і молодих початківців- дизайнерів, і не початківців відчути в собі віру в те, що вони можуть, що вони прикольні і класні

 – підсумовує Святослав.

Ukraine-Austria cultural year identity

Фото: Ukraine-Austria cultural year identity

upload-6e72dc80-e9d4-11e8-8b33-f5c6a209f47f

 

Ukrainian Design Awards 2019

За темою:

  • У Полтавській міськраді обрали нового керівника прес-служби
  • У Полтаві відбувся конкурс перевізників
  • У Глобиному визначали володарку найдовшої коси. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.