15:21 02.07

Полтавець за добу пробіг понад 160 кілометрів

Минулих вихідних у Вінниці відбувся чемпіонат України з найекстремальнішого виду легкої атлетики - добового бігу (24 години) та дводобового бігу (48 годин), в якому успішно виступили представники Полтавщини.

У першості серед жінок із добового бігу полтавка Тетяна Остапенко завоювала бронзову медаль — за 24 години наша землячка пробігла 97 км 318 метрів, а кременчужанин Андрій Бялобржеський у першості серед чоловіків посів 4-е місце, за 24 години він здолав відстань у 160 км 167 метрів.

Переможцями цього чемпіонату з виснажливого супербігу стали (за 24 години): серед жінок — Валентина Ковальська (Миколаїв) — 150 км 106 метрів, серед чоловіків — Райн Валлерінд (Естонія) — 171 км 731 метрів. У бігу на за 48 годин перемогу святкували: серед жінок — Ольга Стадник (Львів), яка за дві доби пробігла 250 км 176 метрів; серед чоловіків — Андрій Ткачук (Закарпатська область), який за 48 годин зумів пробігти 293 км 978 метрів.