13:00 15.08

Полтавець здійснив "золотий дубль" на змаганнях із компак-спортінгу

У Кіровоградській області, на базі МСК "Патріот", відбувся всеукраїнський турнір із компак-спортінгу, за підсумками якого полтавець, майстер спорту Анатолій Близнюк завоював дві золоті медалі.

Близнюк переміг в абсолютному заліку особистої першості, вибивши 184 летючі цілі із 200 можливих. А в командній першості, виступаючи у складі об'єднаної команди "Патріот", він став переможцем із загальним результатом команди — 544 збиті у повітрі цілі з 600.

Його партнери по команді — майстри спорту Олексій Бровков (Одеська обл.) та Олег Макодзеба (Кіровоградська обл.) мали однаковий результат — вони обидва влучили у 180 повітряних цілей.