ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:07 04.09


Полтавка Бражник завоювала "срібло" чемпіонату світу з пауерліфтингу

У місті Потчестфрум (Південно-Африканська Республіка) стартував чемпіонат світу з пауерліфтингу, у перший день якого полтавка Дар'я Бражник завоювала велику (у сумі триборства) срібну медаль.

У першості серед юніорів у ваговій категорії до 43 кг наша землячка у сумі триборства підкорила 315,0 кг. "Срібло", напевно, стало повним розчаруванням для полтавки, адже у двох перших вправах Дар'я завойовувала малі золоті медалі: у присіданні зі штангою - з результатом 127,5 кг (тут вона стала чемпіонкою завдяки своїй меншій протокольній вазі - 42,35 кг) та жимі лежачи - 72,5 кг. 

За підсумками двох перших вправ Бражник випереджала на 10 кг росіянку Поліну Кирилову. Однак після заключної, третьої вправи - станової тяги - полтавка втратила першість у триборстві. Тут росіянка одужала 127,5 кг, а полтавка, у другій спробі - 115,0 кг. Третя спроба Дар'я Бражник (117,5 кг) виявилася невдалою. Саме через це полтавка й програла у триборстві лише 2,5 кг чемпіонці - Кириловій.

Також у становій тязі наша землячка програла ще й китаянці з Тайваню Джен Йа-Сюн (122,5 кг), завоювавши у цій окремій вправі малу бронзову медаль.

Ігор ЧЕРЧАТИЙ

спорт, пауерліфтинг, юніори, Дар'я Бражник

За темою:

  • Яровий здобув "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Франції
  • Лукас Пакета 2024: статки, дружина, зарплата, спонсори, татуювання, машини та багато іншого
  • Проїзд Крюківським мостом у Кременчуці перекрито ще на два дні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.