11:31 12.09

Полтавка фінішувала у кроці від участі у Кубку світу з боулінгу

У Херсоні відбувся перший етап чемпіонату України з боулінгу, який став відбірковим турніром на участь у Кубку світу QubicaAMF, до якого виходили виключно переможці першого етапу.

Полтавка Катерина Ковальчук у жіночій першості (28 учасниць) посіла друге місце, пропустивши вперед себе тільки Ольгу Тарасову (Одеса). У перших двох раундах ніхто й думки не мав, що полтавка побореться за поїздку до Лас-Вегаса. Після 10 ігор Катерина Ковальчук була восьмою (вона вибила 1785 кеглів), після 15 ігор - також восьмою (2701 кеглів) й з останнього місця змогла увійти до вісімки кращих, які у "Раунді Робін" визначали переможця.

І саме тут полтавка виступила набагато краще. Катерина Ковальчук за підсумками восьми вирішальних ігор заключного раунду мала другий результат - 1684 кеглі, поступившись Ользі Тарасовій лише чотирма кеглями. При цьому в одній із ігор "Раунду Робін" полтавка показала найкращий результат серед усіх восьми фіналісток - вона вибила 246 кеглів у 4-й грі. Катерина Ковальчук виграла всі ігри на вирішальному  раунді, за що отримала найбільший фінальний бонус - 130 пунктів (чемпіонка з Одеси заробила 80 бонусних пунктів).

Отже до Лас-Вегаса полтавка не поїде лише через те, що повільно "розгойдувалася" у перших турах першого етапу чемпіонату України. Підсумкова статистика жіночої боротьби за участь у Кубку світу була такою (з урахуванням фінальних бонусів): Ольга Тарасова (Одеса) - 4538 пунктів, Катерина Ковальчук (Полтава) - 4515. Усі інші фіналістки відстали від двох лідерів на майже півтори сотні пунктів.