ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:20 23.08


Полтавка Ганна Кольцова святкує своє сторіччя

Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, свій сотий День народження відзначила полтавка Ганна Кольцова. Привітав ювілярку особисто міський голова Олександр Мамай.

 

Родина Ганни Кольцової зізналась, що візит очільника міста для них став неочікуваним та дуже приємним сюрпризом. Найбільше такому гостю зраділа сама Ганна Миколаївна. Міський голова вручив ювілярці квіти, почесну грамоту з нагрудним знаком, подарунки, а також побажав їй міцного здоров’я та щастя в колі родини, повідомив сайт міськради.

– Уявіть собі, людина прожила ціле століття. І сьогодні, дивлячись в очі Ганни Миколаївни, можна зрозуміти, що вона все своє життя любила. Добра, чуйна, лагідна до дітей та привітна до усіх оточуючих. Її люблять та турбуються про неї, як колись це робила вона, — сказав міський голова.

Сама ювілярка зазначає – за свої роки побачила чимало, та, говорить, найголовніше – це з добром відноситися до інших.

– Усе в житті було: і гарне, і погане. Я пережила голодомор, пережила війну. Мій чоловік воював за звільнення нашої землі від нацистів. Та, не дивлячись ні на що, я прожила щасливе життя. У мене був чудовий, люблячий чоловік, маю чудову доньку та онука, яким пишаюся, — зізналась ювілярка.

З неймовірною ніжністю та любов’ю ставиться до Ганни Миколаївни її родина. Донька ювілярки Тетяна Лихацька розповіла, що її мама мала дуже велику сім’ю, та зараз вона залишилася останньою з-поміж своїх братів і сестер...

З нагоди Дня народження Ганна Кольцова отримає від міської влади ще один подарунок — дві тисячі гривень, у рамках програми соціального захисту населення міста "Турбота".

ювілей, сторіччя, Ганна Кольцова, вітання

За темою:

  • Двадцять років "Світло надії" надає допомогу тим, хто її потребує
  • На Полтавщині відзначатимуть 130-річчя Остапа Вишні
  • Полтавка Клавдія Петрова відсвяткувала 100-річний ювілей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.