16:30 13.07

Полтавка Корсун виграла Всесвітню Універсіаду

В Неаполі (Італія) триває Всесвітня Універсіада - головні спортивні змагання серед студентів. Полтавська легкоатлетка Ольга Корсун змагалася у потрійному стрибку і доволі несподівано виграла "золото".

Вчора, 12 липня, у заключній, шостій спробі Ольга показала результат — 13,90 м і стала найкращою у світі у потрійному стрибку. А до цього вона перебувала за межами чільної трійки — на четвертій позиції.

Друге місце - у Евеліс Таварес да Вега з Португалії, яка програла полтавці 9 сантиметрів (13,81), третє місце у представниці Словаччини Неї Філіпіч (13,73).

Переможниця Універсіади-2019 Ольга Корсун поділилася враженнями після перемоги у потрійному стрибку:

"Після кваліфікації була впевнена, що легко зайшла і перед розминкою в номері моделювала собі той результат, на який розраховувала. Незважаючи на два заступи, я розуміла, що це не зовсім не те, адже я приїхала мінімум за медаллю. Вийшло в стилі кращих голлівудських сценаріїв".

Минулого року Корсун виграла бронзову медаль чемпіонату України у потрійному стрибку.