ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 13.06


Полтавка отримала грант на навчання у 320 тисяч доларів

Мешканка Полтавщини 19-річна Тетяна Новосьолова отримала грант у $320 тисяч для навчання у престижному американському "Коледжі Сміт". Вона розповіла свою історію успіху.

10 мільонів доларів — cаме стільки цьогорічні фіналісти Ukraine Global Scholars отримали у вигляді грантів на навчання в найпрестижніших вишах та школах світу. Десятки старшокласників із різних куточків України здобуватимуть топову освіту безкоштовно.

Однією з них стала і мешканка Полтавщини 19-річна Тетяна Новосьолова. Вона отримала стипендію в $320 тисяч на навчання у Коледжі Сміт, який свого часу закінчили Ненсі Рейган та Барбара Буш.

Сьогодні більшість українців вважає, що аби сидіти за однією партою з нащадками президентів США, потрібно мати батьків-мільйонерів або ж народитися геніями. Але це зовсім не так!

Тетяна розповіла свою історію:

 — Я навчалася й живу у маленькому селі на Полтавщині. Моїм батькам треба було б працювати більше ніж 60 років, аби оплатити моє навчання у Штатах. І це сталося б тільки в тому разі, якби вони відкладали на мою освіту весь свій заробіток. Однак завдяки українській неприбутковій організації Ukraine Global Scholars я та ще десятки українських учнів та учениць із простих сімей отримали можливість здобувати топову освіту безкоштовно.


Як UGS допомагає учням здобувати стипендії у престижних вишах світу


Програма UGS була заснована українцями та українками, які теж свого часу отримали гранти на навчання в престижних вишах світу, а тепер прагнуть зробити свій внесок у розвиток України.

У ролі керівників та менторів програми вони діляться своїми історіями вступу та цінними порадами з талановитими учнями з усієї країни.

За 5 років своєї діяльності UGS допомогла вибороти стипендії на навчання загальною сумою в понад $25 млн 85 українським учням.

Здебільшого UGS допомагає отримати гранти на навчання в приватних американських закладах освіти, які виділяють лише кілька повних стипендій міжнародним студентам на рік. Переконати приймальну комісію в тому, що такої можливості вартий саме ти — непросто.

 

освіта, грант, молодь, США, Тетяна Новосьолова

За темою:

  • Школи Полтавщини отримали вісімнадцять нових автобусів
  • Четверо абітурієнтів в області склали ЗНО на 200 балів
  • Освітній скандал: на Миргородщині протестують селяни
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.