ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 04.01


Полтавка отримала освітню стипендію для навчання у найстарішому виші Литви

В рамках східного партнерства отримати стипендію від Литви в Україні з можливістю навчатися у столиці Литви - Вільнюсі вдалося двом українкам, в тому числі Анні Суржі з Полтави.

Анна Суржа вивчатиме литовську мову, історію та культуру в найстарішому університеті Литовської республіки з 6 січня до 1 лютого.

Полтавка Анна Суржа навчається на 3 курсі у Полтавському юридичному інституті НЮУ ім. Ярослава Мудрого. На початку листопада вона вперше подала заявку на участь у конкурсному відборі. За умовами програми, Литовська республіка сплачує Анні стипендію для особистих витрат і навчання у Вільнюському університеті.

За словами полтавки, основною вимогою для участі у програмі було знання англійської на достатньому рівні і незнання литовської. Взяти участь у конкурсі дівчина взяла тому, що працює у Полтаві на литовську ІТ-компанію і переконані, що ці курси допоможуть їй у роботі:

Курси проводитимуть англійською мовою. Ці курси матимуть для полтавки і можливість покращити знання в цілому та професійний розвиток.

Наприкінці 4 тижня курсів — екзамен для оцінки знань.

Щодо стипендії, то це не захмарна сума, її вистачить на переліт до Литви та сплату за гуртожиток.

Для участі у відборі Анна надавала мотиваційний лист, резюме, відомості про академічні досягнення, заповнила аплікаційну форму тощо. Дівчина каже, що Литва близька Україні ментально, тому навчання на цих курсах буде для неї ще й досвідом міжкультурного обміну:

Мені цікаво, бо наша литовсько-українська компанія намагається втілювати в Україні проєкти, що допомагають модернізувати різні сфери життя. Литва нам близька, але наші культури різні. Цікаво, як навчають у литовських університетах, чи є різниця тощо. До того, це гарна можливість вивчити мову

- сказала полтавка.

 

Отримані знання та досвід студентка планує втілювати у Полтаві. Анна радить полтавській молоді брати участь у різноманітних відборах та програмах аби удосконалювати знання та навички.

Найголовніше – це не боятися ні програти, ні поїхати за кордон, адже це гарна можливість змінювати життя, погляди та місто у якому живете.

освіта, конкурс, стипендія

За темою:

  • У полтавських бібліотеках відкрили центри безкоштовного навчання цифрової освіти
  • До Нових Санжар їде Комаровський
  • Половина школярів у Нових Санжарах не прийшли до школи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.