ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 15.02


Полтавка перемогла в бізнес-реаліті-шоу

Засновниця полтавської сироварні "КозаЧка" Тетяна Дядечко пройшла всі етапи бізнес-реаліті-шоу, в якому відбирають успішні підприємницькі проєкти і отримала перемогу.

До WIN WIN SHOW полтавка потрапила ще восени, коли пройшла кастинг, в якому відібрали першу п'ятірку підприємців.

Тож Дядечко продовжила боротися за можливість побудувати великий бізнес.

Для цього підприємиця проходила різні завдання пов`язані з організацією різних етапів розвитку власного бізнесу. Зйомки шоу тривали майже 3 місяці. Врешті обрали трьох переможців, серед яких опинилася і Тетяна Дядечко.

Вона говорить, що загалом, все шоу потужно виштовхнуло її із зони комфорту і це було круто. Вона поділилася враженнями від перемоги і здобутків від участі в проєкті:

Саме розуміння того, що ти переможець із сотні відібраних підприємців, це круто. Але я перемогла ще десь на середині зйомок, коли зрозуміла, що мені потрібно щось змінювати в моєму бізнесі

- каже вона.

 

Ще полтавка дуже задоволена, що познайомилася з іншими гарними підприємцями, з якими проходила випробування. 

Зараз Тетяна Дядечко будує плани з активного розвитку бізнесу – маркетингова стратегія, розширення виробництва. Також, вона почала проходити навчання у бізнес-школі Unit School of Business та по маркетингу Superludi|Brand Underdog.

Тепер підприємиця сподівається, що зможе все втілити і досягнути поставленої цілі – збільшити прибутковість свого виробництва у 4 рази.

І для цього не обов’язково збільшувати об’єми виробництва в 4 рази.

 

Також полтавка дуже вдячна за можливість отримати таке навчання і знання українському підприємцю, засновнику холдингової компанії UFuture і UNIT.City Василю Хмельницькому, пише ЗМІСТ.

перемога, реаліті-шоу, сирний бізнес

За темою:

  • У Полтаві відбудеться яскраве гумористичне шоу
  • У Полтаві представили антітревел-шоу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.