14:00 24.09

Полтавка перемогла в міжнародному турнірі

Полтавка Вікторія Погрібняк виборола золото у престижному міжнародному турнірі з бодібілдингу "Арнольд Класик Європа". Змагання проходили в Барселоні.

Перші медалі до скарбнички ФББУ на міжнародному турнірі поклали жінки, які змагались у категорії "вуменс фізик понад 163 см".

Саме у вищеназваній категорії — полтавка Вікторія Погрібняк.

Вона здобула перемогу у Барселоні, а полтавка Наталя Прохорова (тренери Гордієнко О., Василевський В., Прохоров) виборола бронзову медаль.

Як сказано на сторінці Національної федерації бодібілдингу України, тренує Вікторію її чоловік Андрій Мироненко. Це не перша перемога полтавки, вона вже показувала блискучий результат своїх тренувань торік, адже ставала чемпіонкою Європи та світу.

Нагадаємо, у Барселоні з 20 по 22 вересня 2019 року 832 атлети з 51 країни змагались за нагороди турніру «Арнольд Класик Європа».

У підсумку — двадцять медалей різного гатунку, серед яких дев’ять золотих привезли в Україну спортсмени ФББУ.

Нагадаємо, полтавці чудово виступили на змаганнях Кубка країни з бодібілдингу та фітнесу