ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 09.07


Полтавка потрапилa на сторінку видання FORBES

Засновниця і власниця ТМ "Коза Чка", сировар Тетяна Дядечко потрапила в одну з рубрик видання українського Forbes, в якому публікують рейтинги найбагатших жителів країни.

Підприємиця каже, що публікація стала для неї приємною несподіванкою, пише ЗМІСТ.

Вона знала, що колись має вийти стаття про її справу, тому до того поки сама взяла в руки журнал, друзі вже почали надсилати фото.

Публікація про сироварний бізнес Тетяни Дядечко потрапила в рубрику про малий бізнес, який заслуговує поваги і любові, пише видання. Сироварка говорить, що наступного разу вже планує бути в списку мільйонерів.

За словами сироварки, свого часу її подруга Світлана Горідко поділилась відповідним дописом і хештегом #ПохвалиМалого у facebook, завдяки якому журналісти й відібрали саме цю історію.

Виявляється, що у неї свого часу навіть була ціль потрапити до цього видання.

Адже в кінці року в новому щорічному щоденнику Тетяна Дядечко пише у стверджувальній формі «Хто я в [який] рік»:

Кожен пункт перед тим, як записати, я гарненько візуалізую. Пунктів близько сотні виходить. Можу дописувати протягом року нові. А в кінці року у відсотковому вираженні визначаю, на скільки все ствердилося. Так вже майже 2 роки я записувала пункт "Я на сторінках Forbes".

Жінка говорить, що креслення меи з чіткою візуалізацією дає гарні результати. Адже коли бачиш ціль, то непомітно до неї починаєш рухатися.

Тетяна Дядечко, крім бізнесу сироваріння, має безліч проєктів та ідей, навчає сироварінню, курує всіх своїх учнів, проводить курси, гастрономічні тури тощо.

Засновниця і власниця торгової марки «Коза Чка», вчитель-сировар і учасниця низки бізнесових та навчальних проєктів Тетяна Дядечко

асновниця і власниця торгової марки «Коза Чка», вчитель-сировар і учасниця низки бізнесових та навчальних проєктів Тетяна Дядечко

Forbes, полтавка, сировар, Тетяна Дядечко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.