13:56 22.08

Полтавка стала чемпіонкою України з боксу серед молоді

У Харкові відбувся Кубок України з боксу серед жінок та чемпіонати країни з боксу серед молоді і юніорок, за підсумками яких представниці Полтавщини завоювали повний комплект медалей.

Чемпіонкою України серед молоді у ваговій категорії до 81 кг стала полтавка Єлизавета Слюсар, яка у фінальному поєдинку впевнено перемогла Анастасію Гоцьку (Івано-Франківська обл.) — 5:0.

У турнірі Кубка України серед жінок наші землячки з Горішніх Плавнів завоювали дві медалі. Анна Охота (до 51 кг) стала срібною призеркою, у фіналі вона програла заслуженому майстру спорту Тетяні Коб (Волинська обл.) — 0:5, а Анастасія Білошицька (до 57 кг) виборола тут бронзову медаль.