13:00 10.06

Полтавка стала чотириразовою чемпіонкою країни з плавання серед дівчат

У Харкові завершився чемпіонат України з плавання, на якому однією із "зірок" стала юна полтавка Марія Дьяченко, яка завоювала пять медалей: чотири золоті і срібну.

Як ми вже повідомляли, у перший день змагань Марія виборола "золото" на 100-метрівках вільним стилем та на спині. На другий день полтавка стала чемпіонкою на 100-метрівці плавання батерфляєм із результатом 1 хвилина 06,33 секунди. У третій, заключний день чемпіонату країни Марія завоювала "золото" на 200-метрівці комплексного плавання (2 хвилини 30,33 секунди) та "срібло" на 50-метрівці вільним стилем.

Ще одна медаль - бронзова - в активі полтавця Юрія Суліми, який фінішував третім у першості юнаків на 200-метрівці на спині.

А ще в Харкові "золотим хет-триком" на всіх дистанціях плавання брасом відзначилася полтавка Каміла Ісаєва, яка з цього року підвищує свою майстерність у Вищому училищі фізичної культури (спортінтернаті) в Дніпрі і представляла на чемпіонаті Дніпропетровську область.

За підсумками загальнокомандного заліку юнацька збірна Полтавщини з плавання мала 4-й результат у медальному заліку - 4 золоті, срібна і бронзова медалі. А в окремому командному заліку серед областей ІІ групи нашим землякам взагалі не було рівних.