ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 15.12


Полтавка стала лауреаткою премії "Світло справедливості"

У Києві відбулося урочисте вручення премії "Світло справедливості" громадській активістці з Полтави Юлії Мельник-Пашковській. Вона втілює екологічні проекти та бореться за поліпшення клімату.

Церемонія вручення відбулася 13 грудня в Національному музеї Тараса Шевченка в Києві.

Організатор заходу – Інститут лідерства та управління Українського католицького університету, повідомляє «Радіо Свобода». 

Юлія Мельник-Пашковська – керівниця екологічної громадської організації «Еколтава», яка діє по всій Україні. Фахівці допомагають будувати громади, у яких сміття сортується та переробляється, а енергія споживається ощадно.

 

 

 

Премія становить 5 тисяч канадських доларів, розповіла лауреатка. Це перша нагорода Юлії за екоактивізм.

Для визначення переможця нагороди «Світло справедливості» впродовж року збирається капітула (колегія), яка спочатку визначається зі сферою, з якої буде обрано лауреата, а потім визначає претендентів.

До складу капітули входить Владика Борис (Ґудзяк), Мирослав Маринович, Данило Білак, Джим Кінгем, Василь Мірошниченко, Марта Коломиєць, представник Української Католицької фундації з Чикаго Олександр Кузьма.

Їїї відзначили за багаторічну діяльність – проекти «Еколтави» щодо відходів, суд, акції зі збору батарейок, ну і, звісно, за роботу в 350.org як кампейнерки.

– Ми будуємо спільноту мерів, які переводять свої міста на 100% відновлюваних джерел енергії, а це нове майбутнє України, – каже Юлія.

Нагорода «Світло справедливості» вручається вона за моральне, духовне та етичне лідерство, заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник на честь її батька д-ра Михайла Шкільника, видатного юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років.

 

премія, Юлія Пашковська

За темою:

  • У Полтаві нагородили учасників паркового забігу
  • П'ятеро полтавців отримали державні нагороди
  • Нагородили полтавських лікарів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.