ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 26.05


Полтавка стала лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу

Полтавка і художниця Олена Пригода, яка кілька останніх років мешкає в Іспанії, стала лауреатом другої премії Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози ім. Івана Чендея.

Конкурс започаткували минулого року до 95-річчя письменника Івана Чендея — відомого закарпатського письменника, відомого як кіносценарист культового фільму “Тіні забутих предків”. Цьогоріч на конкурс надіслали 280 рукописів. Журі відзначило твір Олени  Пригоди “Діточки”, де авторка тонко змальовує психологію та родинні взаємини з погляду сільської жінки.

Ніколи не скажу про себе, що я письменник, бо то важкий труд, а я пишу стихійно, не можу себе змусити і крапка. Та і не варто робити щось насильно. Тому нехай письменниками будуть ті, хто робить усе правильно і стабільно. Але є речі вже написані – твори про людей, хто врізався в душу…і я ділюся ними. Відправила своїх “Діточок” на конкурс, а вони мені диплом красивий принесли

– написала Олена Пригода (Завітайло) на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Олена – випускниця Полтавського педуніверситету, працювала на Полтавському обласному радіо, окрім літературного, має ще непересічний талант художника та володіє особливим стилем, ілюструє книги. Зокрема, ілюструвала Антологію сучасної української літератури, куди увійшло й одне з її оповідань.

 

конкурс, література

За темою:

  • Полтавців запрошують взяти участь у міжнародному фотоконкурсі
  • Полтавці обрали кращий дитячий малюнок до Дня Вчителя
  • Полтавець виграв п'ятсот тисяч на розвиток власної справи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.