ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 12.11


Полтавка стала першою віце-міс у конкурсі краси "Miss Plus Size Kharkiv 2021"

23-річна Ольга Кузіна працює заступником начальника Машівського державного пожежно-рятувального посту. Про конкурс краси вона дізналася із соцмереж. Заповнила анкету, пройшла кастинг і отримала запрошення до участі.

До цього мала досвід участі в університетському конкурсі краси.

Конкурс проходив у три етапи: фотосесія, вечір знайомств та безпосередньо фінал, який відбувся наприкінці жовтня у Харкові.
Цей конкурс не лише про красу, він має важливу соціальну складову на підтримку жінки.

Головна його мета – показати, що жінки будь-якого віку, зросту, зовнішності можуть бути красивими.

Організатори проєкту працюють, як над внутрішніми, так і над зовнішніми якісними змінами учасниць. У нас був тренінг, ми працювали з психологом, – розповідає Ольга Кузіна. – Генеральний директор конкурсу в Україні Тетяна Котьолкіна позиціонує його, як соціальний проєкт, де жінки можуть показати на власному прикладі, як потрібно вірити у свої сили та здійснювати мрії.

Свої сили в конкурсі краси вирішила випробувати 21 учасниця з Харківщини, Полтавщини, Луганщини, Донеччини, Дніпропетровщини. Було дві категорії: міс – 18-33 роки та місіс – 34-50 років.

Ольга Кузіна була єдиною представницею з Полтавщини.

Під час першого етапу учасницям влаштували фотосесію в білизні, щоб підкреслити жіночі принади. Цей етап був важливим ще й тому, що показав, наскільки впевнено почуває себе кожна з учасниць перед об’єктивами фотокамер, – говорить Ольга.

На вечір знайомств готували візитки, де розповідали про себе, вподобання, хобі, роботу та чому вирішили взяти участь в конкурсі – це було найголовнішим питанням.

Також можна було танцювати, співати, тобто показувати свої вміння. Я танцювала. І під час третього, завершального етапу, було дефіле, ми демонстрували наскільки упевнено почуваємося на сцені.

Увійшовши до трійки переможниць, наша землячка отримала запрошення взяти участь у Всеукраїнському конкурсі краси «Miss Plus Size 2021», який відбудеться в Києві 18 грудня. Його переможниця представлятиме Україну на Всесвітньому конкурсі краси у Бразилії, який відбудеться у 2022 році.

Зараз Ольга готує національний костюм для поїздки в Київ, поки що деталі тримає в секреті, але зазначила, що це не обов’язково повинен бути український костюм, а з елементами нації, кров якої тече в жилах учасниці.

Крім того Ольга Кузіна отримала пропозицію провести наступного року такий конкурс на Полтавщині.

конкурс, рятувальниця

За темою:

  • Конкурс "Перемога очима дітей": найкращі роботи виставлять на аукціон
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.