ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 18.08


Полтавка у власній квартирі виявила удава

Метрову змію несподівано виявила полтавка у власній квартирі на 8-му поверсі багатоповерхівки. Зайшла до вбиральні і була приголомшена, побачивши плазуна. Зателефонувала до надзвичайників.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини розповіла, що екзотичний окрас плазуна вказував на те, що це щось рідкісне. Появу плазуна пояснили тим, що у квартирі тривав ремонт - міняли труби. Наразі плазуна, який невідомо звідки взявся, доправили до еколого-натуралістичного центру.

Людмила Брижак, завідуюча відділом біології та методичної роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру прийняла удава до «живого куточку».  
Плазун виявився «аргентинським райдужним удавом», говорять експерти. Луска у нього така дрібна, з округлими плямами на тілі, заповненими  світло-рожевим кольором, усе тіло переливається, немов веселка. Удава працівники еколого-натуралістичного центру помістили у тераріум. 

Голіруч брати його не ризикують, не знають, як він себе поведе, проте, говорять, він не отруйний.

Батьківщина удава - це Центральна Америка до Північної Бразилії, до Аргентини. Водяться вони у тропічних лісах, в чагарниках, поблизу перегірк, поблизу водойм можуть зустрічатися.

Годують удава мишами, їх вони їдять раз на тиждень. Експерти говорять, швидше за все, плазуна купили і тримали у квартирі. Придбати собі таких домашніх улюбленців – не проблема. Такі тварини коштують від чотирьох до тринадцяти тисяч гривень. Райдужного удава в інтернеті пропонують за триста доларів.  

Чи знайдуться господарі незвичайного гостя – невідомо, проте в еколого-натуралістичному центрі він вже мешкає, як свій. Про це йдеться в сюжеті телеканалу ІРТ.

фауна, знахідка, удав

За темою:

  • У Кременчуці завівся живодер: містяни знаходять свіжі собачі шкури
  • Полтавці провели марш за тварин
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.