ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 25.06


Полтавка увійшла до фіналу конкурсу TalentA

Полтавка стала фіналісткою програми TalentA для жінок, які працюють у сільському господарстві.

Учасниця із Полтавської області Марія Мосейчук потрапила у двадцятку освітньо-грантової програми Corteva Agriscience для жінок TalentA.

За два тижні реєстрації надійшло 90 заявок, з яких обрано двадцять фіналісток для подальшої участі в унікальній освітньо-грантовій програмі TalentA для жінок, які проживають у сільській місцевості та працюють у сільському господарстві.

Оцінка здійснювалася шляхом сумарного підрахунку голосів від членів Експертної ради за кількома критеріями, які відображали особистий потенціал і пріоритети потенційних учасниць програми із врахуванням інтересів місцевих громад та перспектив громадського партнерства заради забезпечення продовольчої безпеки.

Фіналістками стали жінки від 26 до 62 років, які проживають у сільській місцевості різних регіонів України та працюють у різних сферах сільського господарства – учасниці проекту займаються вирощуванням зернових, овочівництвом, садівництвом, тваринництвом, птахівництвом та бджільництвом.

Серед партнерів програми TalentA – Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. До складу Експертної ради увійшла заступниця директора Департаменту аграрної політики Олена Альшанова.

Жінки-фермерки України є не тільки рушієм розвитку підприємництва на селі, але й надихають молодь об’єднуватися, вчитися, працювати на своїй землі. Власним прикладом вони доводять, що жінка, як вправна ґаздиня, здатна створити й успішно вести бізнес на благо і для добробуту своїх родин та громади. Низка державних програм покликані стимулювати фермерство, зокрема – жіноче, тому така ініціатива з боку великого бізнесу – дуже актуальна”, – зазначила Олена Альшанова.

 

Також партнерами програми TalentA є Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадська організація «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

22 червня фіналістки програми TalentA розпочали безкоштовне інтенсивне навчання у десятитижневому освітньому онлайн-хабі під керівництвом досвідчених менторів та тренерів, а по завершенні курсу працюватимуть над мікропроєктами, спрямованими на посилення продовольчої безпеки в місцевих громадах.

Гранти на реалізацію трьох кращих мікропроєктів Corteva Agriscience у відповідності до нещодавно оголошених корпоративних цілей сталого розвитку надасть для тих проектів-переможців, які будуть спрямовані на покращання продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб шляхом подолання голоду, надання доступу до питної води, підтримки відповідального споживання, боротьби зі змінами клімату та збереження екосистем.

 Загальний грантовий фонд становить 12 000 доларів США.

«Від імені Corteva Agriscience та Експертної ради програми TalentA вітаємо переможниць та бажаємо їм успіху у навчанні! Ми переконані, що участь у програмі TalentA дозволить нашим учасницям отримати нові знання та навички для розвитку власного бізнесу, а також реалізувати важливі соціальні проекти і зробити внесок у сталий розвиток їхньої громади», – зазначила голова Експертної ради програми TalentA, менеджер з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience Анна Бабіч.

 

конкурс, фінал

За темою:

  • Кобеляччан запросили на конкурс "Найкраще новорічне фото"
  • На Полтавщині у конкурсі громад перемогли 32 проєкти із 38 поданих
  • Очканівка потрапила у фінал конкурсу "Неймовірні села України 2020"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.