ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 15.06


Полтавка Валентина Верецька виборола перемогу в марафоні в Одесі

Вітчизняний спорт не стоїть на місті, постійно підштовхуючи спортсменів до здобуття нових вершин. Нини користуються популярністю марафони з бігу на відкритій місцевості. Про змагання, яке нещодавно відбулося в Одесі, розповімо нижче.

Перемога з великим відривом від суперниць

13 червня 2021 року в центрі Одеси проходив традиційний, 6-й марафон. В змаганнях, які стартували від пам’ятника Дюку на Приморському бульварі, прийняли участь більш аніж 2500 спортсменів країни, серед яких:

  • 300 дітей;
  • 48 співробітників правових органів;
  • 18 пенсіонерів;
  • 50 фронтовиків;
  • 15 громадян із інвалідністю.

Програма була насичена: забіги на 21 км, на 10 та 4,2 км, командні перегони, естафета, дитячі та сімейні старти.

Як сповістили новини спорту України, переможцем на головній дистанції в 21 км стала спортсменка з Полтави Валентина Верецька. Їй вдалось подолати зазначену відстань за 1 годину 18 хвилин та 17 секунд, встановивши рекорд на трасі серед жінок. Валентина випередила своїх суперниць вже на 5-му кілометрі, здобувши вагому перевагу в дві хвилини.

Зазначений марафон у Валентини був не першим. В 2019 році вона також приймала участь у подібних змаганнях, по результатам забігу їй вдалось посісти перше місце. Постійні тренування та великий обсяг фізичних навантажень дають свої плоди. На досягнутому спортсменка не планує зупинятися і в її планах здобуття перемог на міжнародному рівні.
 
Загальні результати змагань
Окрім полтавчанки Валентини Верецької, в зазначеному марафоні отримав перемогу Вадим Рогозовський – він посів перше місце на дистанції 21 км.

Наймолодшим учасником змагань став одесит Лев Прищепа, пробігши на біговелі 4,2 км.

Другою у жінок фінішувала одеситка Валентина Полтавська, а третьою – Юлія Тарасова.

спорт, марафон, Одеса

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.