ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:47 09.01


Полтавка відзначила 100-річний ювілей

8 січня відсвяткувала поважний ювілей мешканка Полтави Василина Степанівна Тимошенко. У свої 100 років вона живе сама, порається по господарству, саджає город.

Учора виповнилось 100 років полтавці Василині Степанівні Тимошенко. Аби привітати жінку з такою датою до Полтави з різних міст і навіть країн з'їхалась уся велика родина: діти, онуки і правнуки.

З привітаннями завітав до ювілярки і міський голова Полтави Олександр Мамай, – розповіли у прес-службі Полтавської міськради. - Незважаючи на поважний вік, всі вітання, квіти і подарунки Василина Степанівна приймала особисто: у свої 100 років ця чарівна жінка живе і обслуговує себе сама, порається по господарству, багато читає, навесні саджає город, і навідріз відмовляється переїздити до онучок, які проживають у Полтаві. "Бо рух – це життя", – говорить ювілярка.

Все життя до пенсії вона викладала в школі (з 1939 року – в Чорнухинській, а з 1964 року – в середній школі села Крутий Берег, з якої й пішла на заслужений відпочинок). Бабуся має доньку (на жаль, син пішов з життя у 2013 році), шістьох онуків і двох правнучок.

Петро ВЕЛИЧИН

ювілей, бабуся, 100 років, Тимошенко, Мамай, довгожитель, Полтава

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.