ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 17.03


Полтавка виграла конкурс Yves Rocher

Керівник міжнародних проєктів полтавка Надія Костіна стала переможницею в Україні конкурсу "Yves Rocher" - "Земля жінок" із проєктом "Зцілення природою: лікування аутизму та дитячого церебрального паралічу".

Журі оцінювало проєкти за такими критеріями: надійність проєкту та позитивний вплив проєкту на навколишнє середовище, практична користь та соціальна важливість проєкту для місцевих громад та/або України в цілому, якість зв’язку проєкту з місцевими громадами та організаціями, історія досягнень та конкретні результати, обґрунтування бюджету, мотивація та відданість керівника проєкту, інноваційність та перспективи розвитку.

Керівник міжнародних проєктів, соцпідприємець Надія Костіна стала переможницею в Україні з проєктом «Зцілення природою: лікування аутизму та дитячого церебрального паралічу».

Проєкт має на меті адаптацію та реабілітацію дітей-аутистів, а також дітей та молоді з іншими фізичними та розумовими порушеннями шляхом природореабілітації. Завданням якого є використання інноваційних американських та європейських методик з метою покращення станів аутизму у вихованців Лубенської спеціальної школи-інтернат.

У місті Лубни реалізується надзвичайно унікальний проєкт. Вітаємо Надію Костіну з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

– наголосила генеральна директорка компанії «Ів Роше Україна» Анна Запталова.

Церемонію проводить Фонд Yves Rocher у 15 країнах світу. Зокрема у Франції, Україні, Німеччині, Швейцарії, Марокко, Португалії та інших.

Ціль премії – підтримка жінок у боротьбі за збереження навколишнього середовища, фінансування й розвиток потенційних глобальних ініціатив, які в подальшому направлені на вирішення екологічної кризи нашої планети. Задля вибору найкращих екопроєктів у кожній країні формується команда членів журі, що ретельно відбирає найбільш перспективні екопроєкти, що вже реалізуються, підтверджують конкретні досягнення та мають два обов’язкових фактори, направлені на захист навколишнього середовища та несуть виражений соціальний або освітній характер.

Цього року до складу журі увійшли Тарас Тополя, соліст гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні, амбасадор проєкту U-report; Ната Жижченко, лідерка гурту Onuka; Анна Запталова, генеральна директорка компанії Yves Rocher, головні редактори видань «ELLE Ukraine», «Harper’s Bazaar Ukraine», «Cosmopolitan», «Marie Claire Ukraine», «Караван Историй», «Event Ukriane», «Единственная» та інших.

 

конкурс, Лубни, діти, Yves Rocher

За темою:

  • Новосанжарців запрошують на "вишиваний" фотоконконкурс
  • Полтавців запрошують до "сімейного" конкурсу
  • Савченко очолив Октябрський райсуд Полтави
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.