ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 31.10


Полтавка "вилетіла" з конкурсу "Топ-модель по-українськи". ВІДЕО

Проект "Топ-модель по-українськи" покинула так звана модель "ню" - Ава з Полтави.

 Величезна сцена, сотні глядачів, тисячі вогнів і прожекторів. І все це - в центрі Києва. Такою була масштабною локація для "Останнього шансу" конкурсу "Топ-модель по-українськи".

Номінанти - полтавка Ава, яка до реаліті працювала як модель "ню" і навіть знімалася для Playboy, а також найтатуйованіша дівчина сезону Маша Шевченко.

Я готова рвати, метати і танцювати, немов останній раз у житті, навіть не дивлячись на величезних підборах! Експерти хотіли побачити зухвалу дівчинку? Вони її побачать. Я офіційно вимикаю режим доброти

- заявила Маша Шевченко перед виступом.

На сцені Маша танцювала тверк і навіть штовхала полтавку Аву. У підсумку саме Маша більше запам'яталася глядачам, які своїми оплесками і визначили переможницю.

Не хочу розуміти, що програла. Проект став для мене окремими життям: було багато хорошого і сумного. Тут я  відкрилася для самої себе, в новому світлі. Йдучи, сподівалася, що переможе найсильніший і найдостойніший учасник. З дівчат хочуть виділити Леночку- "кульбабу". А з хлопчиків  Реву і Діму Харламова. Ці люди прекрасні не тільки зовні, але і всередині  

- сказала Ава після випробування.

Поки Ава ридала за лаштунками, Маша повернулася на сцену - разом з іншими учасниками вона танцювала під пісню групи "СКАЙ".

У Ави дуже яскрава зовнішність, вона може працювати моделлю, але полтавці потрібно було бути більш активною, відкритою, привітною та більше працювати над своєю самооцінкою.

Топ-модель по-українськи, полтавка, конкурс

За темою:

  • Полтавців запрошують отримати тисячу доларів за відео про місто
  • Стартувало голосування в конкурсі "Екоініціативи 2024"
  • Полтавець став кращим учителем року України
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.