ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 10.08


Полтавка вимагає 60 тисяч євро відшкодування через агресію Росії

Резонансна позовна заява до Російської Федерації про відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, надійшла до Київського райсуду Полтави.

Позивачем виступила полтавка Олла В'яла-Бойко, яка є директором громадської організації «Спілка вдів та дітей учасників бойових дій «Птаха».

Відомо, що жінка представляє інтереси неповнолітньої дитини, повідомляє ЗМІСТ.

Під час розгляду заяви 7 червня суддя зазначив, що у даному випадку позивач – фізична особа, звертається з позовом до відповідача держави.

Спір за таких умов суб'єктно не належить до юрисдикції національних судів України. Тож це через те, що заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства, суддя відмовив у відкритті провадження.

Однак жінка могла оскаржити цю ухвалу протягом 15 днів шляхом подачі апеляційної скарги. Що вона і зробила.

Справу призначили до розгляду в апеляційному суді на 23 липня. Цього разу суддя погодився, що підстав для відмови у відкритті провадження у місцевого суду не було, а тому скасував ухвалу Київського райсуду від 7 червня та направив справу для продовження розгляду.

5 серпня Київський райсуд знову розглянув позовну заяву жінки та цього разу призначив підготовче судове засідання на 30 серпня.

суд, позов, дитина, Росія

За темою:

  • Ув’язнили полтавців, які знімали 4-річну доньку у порнофільмах
  • У Горішніх Плавнях чоловік скоїв самогубство
  • Пограбування "Полтава–банку": судять співучасників, підозрюють слідчих
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.