10:00 19.07 1855
Жителька Полтави виграла 100 тисяч гривень у рамках літньої акції від лотереї “Лото-Забава”. Про це повідомив оператор державних лотерей “М.С.Л.”.
16 липня переможниця розіграшу лотереї полтавка Марина Ахйоєва завітала до студії, де розповіла про свій виграш.
Досі у родині переможниці у лотерею грав лише її чоловік, проте Марина вперше сама вирішила придбати три лотерейні білети, один з яких виявився виграшним.
"М.С.Л." вітає пані Марину з перемогою у акції "Поринь у ЄВРОЛІТО!" та бажає їй та її чоловікові незабутнього відпочинку на призові 100 тис. гривень у затишному куточку Європи, про який вони мріяли,
- сказано у повідомленні прес-служби "М.С.Л.".
У компанії також нагадали, що для участі в наступних акційних розіграшах 100 тисяч гривень необхідно купити три або більше будь-яких білетів лотереї “Лото-Забава” однією покупкою.
У кожному білеті — додаткова ігрова комбінація, які треба надіслати за допомогою окремих смс-повідомлень на короткий номер 330.
Чим більше зареєстрованих додаткових ігрових комбінацій, тим більше шансів на виграш, — повідомили в “М.С.Л.”.
Акція триватиме до 27 серпня.