13:00 22.07

Полтавка завоювала "бронзу" чемпіонату країни з легкої атлетики у потрійному стрибку

21 липня у Луцьку, в останній день чемпіонату України з легкої атлетики полтавка Ольга Корсун завоювала єдину для Полтавщини нагороду найголовнішого національного турніру. Вона взяла бронзову медаль у потрійному стрибку.

У фіналі, в якому кожна з учасниць мала шість спроб, Ольга Корсун використала чотири спроби, які були стабільними за результатами: у першій спробі - 13 метрів 45 сантиметрів, у другій - 13 м 70 см, у третій - 13 м 73 см, у четвертій - 13 м 86 см. Саме результат четвертої спроби приніс
Ользі Корсун бронзу у жіночій першості з нормативом майстра спорту.

Тут полтавка програла двом суперницям з Донецької області, які завершили турнір з нормативами майстрів спорту міжнародного класу: чемпіонці (бронзовій призерці Олімпійських ігор) Ользі Саладусі (14 м 19 см) та срібній призерці - Анні Красуцькій (14 м 15 см).

В останній день чемпіонату України й інші легкоатлети Полтавщини вели боротьбу за нагороди, але завершили свої виступи на таких місцях: на четвертому - Валерія Зіненко, з бігу на 5000 метрів (як і перед цим з бігу на 10000 метрів); на п'ятому - Тамара Твердоступ, з бігу на 1500 метрів; на шостому - Вікторія Кабушка, з бігу на 400 метрів із бар'єрами.