18:00 23.05

Полтавка завоювала три медалі Євро-2017 з армспорту

У Польщі завершився чемпіонат Європи з армспорту, в останній день якого полтавка Лілія Занько завоювала бронзову медаль у боротьбі на правій руці серед жінок вагової категорії понад 80 кг. Перед цим вона здійснила золотий дубль у першості серед жінок-ветеранів цієї ж вагової категорії.

У Катовіце спортсмени Полтавщини, які виступали у складі збірної України, завоювали загалом 13 медалей чемпіонату Європи:
 - чотири золоті - Лілія Занько (дві серед ветеранів), Марина Шуліка (молодь, ліва рука, до 65 кг), Людмила Деменко (молодь, права рука, до 55 кг);
 - три срібні - Денис Матяш (молодь, ліва рука, до 70 кг), Леся Варич (юніори, ліва рука, до 50 кг), Роман Мантика (молодь, права рука, до 75 кг);
 - шість бронзових - Людмила Деменко (молодь, ліва рука, до 55 кг), Руслана Кулик (юніори, права рука, понад 70 кг), Марина Шуліка (молодь, права рука, до 65 кг), Марина Левченко (жінки, ліва рука, до 50 кг), Ліна Деменко (жінки, ліва рука, до 65 кг) і Лілія Занько (жінки, права рука, понад 80 кг).

У загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце на Євро-2017, поступившись за кількістю медалей лише збірним Росії і Грузії.