20:17 26.09

Полтавка завоювала "золото" чемпіонату країни з 12-годинного бігу

Наприкінці вересня в Україні відбулися чемпіонат країни з класичного марафону (в Дніпрі) та чемпіонати з 12 і 24-годинного бігу (в Києві) - в усіх цих змаганнях успішно виступили марафонці Полтавщини.

Полтавка Тетяна Остапенко в Києві стала чемпіонкою України серед жінок із 12-годинного бігу, подолавши за півдоби відстань у 63 кілометри 848 метрів.

У першості серед чоловіків із 24-годинного бігу полтавець Андрій Бялобржеський посів високе 5-е місце, за цілу добу він пробіг відстань від Полтави до Дніпра — 162 кілометри 210 метрів. Тут не було рівних чемпіону — Андрію Ткачуку із Закарпаття, який за 24 години пробіг феноменальні 218 кілометрів 625 метрів.

У Дніпрі, на офіційному чемпіонаті України з класичного марафону (42 км 195 м), у першості серед чоловіків полтавець Ігор Слюсаренко також фінішував на 5-му місці з результатом — 2 години 40 хвилин 58 секунд.