ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 27.01


Полтавка зібрала на своєму подвір’ї сміття висотою з будинок

Мешканка Полтави за двадцять років зібрала на своєму подвір’ї купу сміття висотою з будинок. 26 січня сміття почали вивозити комунальники.

Пенсіонерка Тетяна Приходько пояснила, що залишилася без роботи і почала виносити сміття у сусідів.

 — Вони мені їжу давали, відра давали, що у них є, то я все приносила додому… Чоловік хворів, син хворів, і вийшло, що я залишилася, що я їм допомагала, а сама залишилася. А мені що дісталося від цієї розрухи? Що дісталось, то й беру. Стане в нагоді. У господарстві кулемет згодиться, – розповіла вона журналістам.

Сміття почали вивозити після того, як сусіди пенсіонерки поскаржилися на сморід і щурів. Сама Тетяна Приходько не хотіла віддавати зібрані речі – за її словами, їй «навіть дня не дали, щоб прибрати».

Голова Подільської райради в Полтаві Сергій Білокінь поскаржився, що пенсіонерка залізла на купу сміття і заважала комунальникам її вивозити.

«Одну вантажівку сміття ми вже вивезли, але купа меншою не стала. У розмовах з мешканкою вона пояснювала, що їй це необхідно для комфортного проживання», – заявив він журналістам Суспільного.

Сусідка пенсіонерки Олена Андрєєва стверджує, що Приходько перебуває на обліку в психіатричній лікарні. Сама жінка це заперечує.

«Вона трошки хвора. Довести цього ми не можемо, тому що лише діти можуть її влаштувати в психіатричну лікарню. Син відмовився чотири роки тому її здавати. Поїхав до Ізраїлю, там і живе. А вона збирає сміття щодня о пів на сьому ранку і приносить мішки», – сказала сусідка Тетяни Приходько.

Комунальники розраховують прибрати купу сміття за три дні – вивезти на звалище в селі Макухівка під Полтавою.

 

екологія, забруднення, сміття

За темою:

  • На Решетилівщині можуть збудувати сміттєпереробний завод
  • Рівень забруднення полтавського повітря перевищує норму в десять разів
  • Полтавці збирають кошти на пиломіри
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.