ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 05.03


Полтавки увійшли до сотні найуспішніших жінок України

До рейтингу найуспішніших жінок України увійшли підприємиця з Полтави, співзасновниця компанії “Нова Пошта” Інна Поперешнюк та Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк.

Видання “Новое время” 4 березня опублікувало рейтинг “Топ-100 успішних жінок України”.

До списку “Топ-100 успішних жінок України” увійшли номінантки у восьми категоріях: політика, держчиновниці, бізнес, суспільство, корпоративний сектор, культура і медіа, шоу-біз, спорт.

Інна Поперешнюк потрапила у категорію “корпоративний сектор”. Вона вже потрапляла у рейтинг у рейтинг “100 найбільш впливових жінок України” за версією журналу “Фокус” (2016) та в рейтинг “ТОП-10 успішних бізнес-леді України” за версією журналу “Новое Время” (2019). Також вона увійшла у рейтинг “ТОП-100 успішних жінок України” від видання “Новое время” у 2020 році. А у 2015 році вона отримала нагороду “Благодійник року” від Полтавської міської ради, повідомляє “Вікіпедія”.

Ольга Герасим’юк – українська журналістка, ведуча телевізійних програм, телевізійний менеджер, народна депутатка України 5-го і 6-го скликань. Перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (2014—2020). Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Родом з Пирятина Полтавської області. У 2010 році – лауреат Всеукраїнської премії “Жінка ІІІ тисячоліття” в номінації “Рейтинг”, пише “Вікіпедія”.

рейтинг

За темою:

  • Полтава посіла 16 місце у рейтингу щодо зручності роботи айтішніків
  • Рейтинг спроможності громад визначив найкращими миргородчан
  • Полтавщина виробила найбільше молока: рекорди України
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.