15:37 31.05

Полтавки завоювали два "золота" чемпіонату Європи з армспорту

У Софії (Болгарія) триває чемпіонат Європи з армспорту, де у складі збірної України чудово виступають рукоборці Полтавщини.

У молодіжній жіночій першості наша землячка Людмила Деменко стала чемпіонкою Європи у боротьбі на лівій руці у ваговій категорії до 55 кг. У фіналі вона перемога Урман Кесер (Туреччина). А ось у фіналі у боротьбі на правій руці Людмила програла цій же суперниці і стала срібною призеркою.

Полтавка Лілія Занько стала чемпіонкою Європи серед ветеранів (до 80 кг), у боротьбі на лівій руці вона перемогла у фіналі іншу українку — Оксану Дяченко.

На чемпіонаті Європи серед дівчат наші землячки завоювали ще чотири медалі: Леся Варич (до 50 кг) — срібну у боротьбі на лівій руці, бронзову — у боротьбі на правій руці, Руслана Кулик (до 70 кг) — срібну у боротьбі на лівій руці, бронзову — у боротьбі на правій руці.

У жіночій молодіжній першості Марина Шуліка стала срібною призеркою чемпіонату Європи (до 60 кг) у боротьбі на лівій руці.