13:30 23.11 2579
Полтавську фельдшерку Світлану Скляр у День гідності та свободи, нагородили нагрудним знаком ІІ ступеня "За вірність народу України". Полтавка працює в центрі екстреної медичної допомоги.
Два роки поспіль у 2016 – 2018 роках, вона їздила на Схід України рятувати тих, хто оберігає кордони нашої держави. Світлана Скляр їздить на війну у складі першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.
Вона вже має не одну державну відзнаку, зокрема – медаль «За сприянння Збройним Силам України» (2017 рік).
Про себе розповіла, що шукала змогу їздити в зону АТО (ООС), але не хотіла втрачати роботу тут, у Полтаві. Оскільки був підписаний меморандум про співіпрацю, то з’явилась ця змога.
Працювала спочатку фельдшером, надаючим допомогу мешканцям села, а потім із військовими лікарями у зоні бойових дій. Була чотири ротації по місяцю. Востаннє – 2018 року.
У Полтаві випустили на волю сотні кажанів
16:00 05.04
Де можна освятити паски в Полтаві
17:45 07.04
Діва українського стендапу Лєра Мандзюк 16 квітня привезе у Полтаву фосий і яскравий «Культурний стендап»
18:31 10.04