ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 05.08


Полтавок запрошують до формування гендерної політики

26 серпня 2020 року запрошують ініціативних полтавок до участі у бізнес-форумі "Жіноче підприємництво у м. Полтава: стан і перспективи розвитку".

 Метою проведення заходу є сприяння розвитку соціально-економічних ініціатив серед жінок Полтави з метою забезпечення економічного зростання місцевої громади.

Провідні бізнес-тренери Полтави розкриють практичні аспекти бізнес-планування, секрети ефективного бізнес-менеджменту, особливості організації обліку на сучасному підприємстві. Крім того, учасниці дізнаються як адаптувати бізнес до цифрового середовища, ознайомляться з процесом організації електронної комерції, отримають практичні навички створення унікального бренду для власного бізнесу.

 Бізнес-форум ініційований Департамент економіки і інвестицій, Полтавська міська рада, Благодійною організацією «Світло надії» та авторським колективом (Тетяною Юрченко, Вітою Клименко, Світланою Туль, Ольгою Шкурупій). Захід відбувається в рамках реалізації грантового проєкту «Підвищення впливу жінок у розбудові місцевого економічного розвитку як запорука успішної реалізації гендерної політики м. Полтави» за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС). Його  в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). 
По завершенню заходу усі учасниці отримають сертифікати.

Для участі у безкоштовному бізнес-форумі та отримання індивідуального запрошення необхідно заповнити та надіслати електронну заявку за посиланням: https://cutt.ly/ldUCxt4 до 20 серпня 2020 року (включно).

Відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Проте, кількість місць обмежена.
 

  Бізнес-форум буде відбуватись із дотриманням усіх вимог щодо проведення масових заходів у період адаптивного карантину.

гендерна політика

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.