ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 22.11


Полтавок запрошують на форум "Право жінок на владу"

Питання дискримінації, насилля та гендеру, як створити власний бізнес - обговорюватимуть під час форуму, який відбудеться 2-го грудня в Галереї мистецтв ім. Миколи Ярошенка.

Про це повідомили у прес-службі Полтавської міської ради.

У сучасному суспільстві досі тривають дискусії щодо права жінки на владу. Попри закони і конвенції та світове визнання жінок у владі, політиці, громадському житті – це питання не втрачає своєї актуальності.


Як очолити організацію, займати управлінську посаду на державній службі або створити та розвивати власний бізнес - це, та багато інших питань обговорюватимуть на форумі "Право жінок на владу", який відбудеться 2 грудня о 15:00 в Галереї мистецтв ім. Миколи Ярошенка.

Зокрема, працюватимуть психологи і експерти в таких локаціях:

  • Дискримінація (модераторка – Наталія Панченко, членкиня правління у Всеукраїнській ВБО "Лелека", очільниця ГО " UP: unique people", начальниця відділу "Гендерний ресурсний центр. Налагодження міжнародного співробітництва в КУ "Обласний молодіжний центр" ПОР)
  • Насилля та гендер. Психологічний та юридичний аспекти (модераторка – Єлізавета Первушина, членкиня ВО "Єдність", тренерка @ukrainian_volunteer_service)
  • Жінки, які приймають рішення (жінки з активною громадянською позицією) (модераторка - Юлія Городчаніна, голова ГО "Нова Полтава", координаторка Східноєвропейського центру багатопартійної демократії у м. Полтава)
  • Своя справа (жінка в бізнесі) (модераторка – Катерина Бабіч, заступниця директора "Парку Перемога", приватна підприємиця).

Окремо будуть працювати психологи і юристи для консультацій чи розмови тет-а-тет.
 

Участь у форумі безкоштовна за попередньою реєстрацією.


 

форум, жінки

За темою:

  • На Форумі практиків партиципації презентували обласний Бюджет участі
  • У Полтаві відбувся регіональний економічний форум
  • Цими вихідними у Миргороді стартує молодіжний форум
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.