ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 25.06


Полтавок запрошують взяти участь у гранті для розвитку власного бізнесу

Полтавки можуть взяти участь у гранті для розвитку власного бізнесу Жінки-підприємиці повинні мати бізнес від 6 місяців та зареєстровані як фізична особа-підприємець у Полтавській чи Чернігівській областях.

Також вони можуть релокували бізнес після 24 лютого 2022 р. на ці території та готові створити мінімум одне робоче місце.

Про це повідомляє “Гурт”.

Учасницям потрібно заповнити онлайн-форму заявки, вказавши всю необхідну інформацію про себе та свій бізнес, а також додати мотиваційний лист та необхідні документи, що підтверджують стаж підприємницької діяльності та план розвитку бізнесу.

Більше деталей – у Регламенті проведення конкурсу мінігрантів для підприємиць Полтавської та Черкаської областей.

Термін подачі заявок: до 30 червня 2024 року.

«Продовжуємо посилення жіночих бізнесів в Україні. У п’ятому конкурсі мінігрантів ми закликаємо подавати свої заявки підприємиць з Полтавської та Черкаської областей. Знаємо, що саме ці регіони стали новою домівкою для тисяч родин, які були змушені виїхати з Харківщини або Донеччини у центр країни. За 2 роки роботи фонду ми вже інвестували 6,2 млн грн у жіноче підприємництво та пишаємося кожною з наших 87 грантерок. Ми не просто забезпечуємо жінок фінансовою підтримкою, а зміцнюємо сміливість та віру у себе. Наша мета – поступове охоплення програмою мінігрантів усіх регіонів країни», – сказала Влада Недак, засновниця благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні».

жінки, бзнес, грант

За темою:

  • The Ukraine Tech Summit – гранты от Google и сотрудничество с украинскими стартапами
  • Держава продала старий спирткомбінат
  • Що таке ІПН?
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.