ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:18 05.09


Полтавщина додатково отримала 50 мільйонів на дороги

У рамках програми "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення" Полтавська область отримала додатково ще 50 мільйонів гривень.

 

Кабінет міністрів змінив перелік об'єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та обсяги бюджетних коштів в рамках окремих бюджетних програм, що реалізуються в 2018 році з метою раціонального використання бюджетних коштів у сезон будівництва доріг. Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, відповідне рішення було прийнято під час сьогоднішнього засідання уряду. 

"За результатами семи місяців роботи урядом прийнято рішення про перерозподіл коштів, передбачених окремими бюджетними програмами. Перерозподіл буде здійснюватися з об'єктів, де за результатами проведених тендерних процедур виникла економія коштів. Ці кошти будуть перерозподілені на інші об'єкти, що потребують додаткового фінансування. Також з переліку виключені об'єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до реалізації", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що в рамках програми "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення" передбачається зменшення витрат у ряді областей. Зокрема, у Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та Чернівецькій областях. Разом із тим, збільшено видатки у Вінницькій області - на 46 мільйонів гривень, Дніпропетровській області - на 25,99 мільйона гривень, Кіровоградської області - на 52,85 мільйона гривень, Одеській - на 30 мільйонів гривень. На дороги Полтавщини додатково витратять 50 мільйонів гривень.

гроші, дороги, бюджет, інфраструктура, влада, уряд

За темою:

  • Енергетики заборгували гроші полтавцям
  • Влада роздала полтавцям понад два мільйони допомоги
  • На реконструкцію адмінбудівлі витратять вісім мільйонів гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.