ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 27.02


Полтавщина долучилася до інформаційної кампанії щодо запобігання коронавірусу

Держслужба праці проведе інформкампанію на підприємствах торгівлі, готельного, ресторанного бізнесу та транспорту, а Держслужба з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів – у дитсадках і школах.

Про це під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій щодо готовності системи реагування в Україні, а також роботи в пунктах пропуску щодо недопущення коронавірусної інфекції на територію України повідомила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Юлія Свириденко.

Голови ОДА повинні посприяти в організації інформаційної кампанії. А також скоординувати роботу між всіма структурними підрозділами, – сказала вона.

 

Як зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, в області приділять особливу увагу роз’яснювальній роботі щодо запобігання коронавірусу.

Так, на нараді обговорили наявність інфекційних боксів, бригад лікарів-інфекціоністів, костюмів, масок, респіраторів.

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що Урядом був затверджений план протиепідемічних заходів щодо запобігання, занесення і поширення на території України гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом 2019 nCoV.

Про його виконання області мають відзвітувати 27 лютого.

На основі ваших планів ми визначитимемося з потребами. Маємо проблему з засобами індивідуального захисту та реактивами для індивідуальної діагностики. У всі країни світу вони розподіляються за квотним принципом. МОЗ звертатиметься до Кабміну з проханням виділити кошти з резервного фонду бюджету для того, щоб забезпечити готовність системи охорони здоров’я до реагування

– сказав Віктор Ляшко.

 

Нові Санжари, кампанія, коронавірус

За темою:

  • Ринки у Полтаві поки що не відкриватимуть
  • Три підозри на коронавірус не підтвердилися
  • Наразі на самоізоляції на Полтавщині перебуває понад дві тисячі осіб
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.