ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 30.08


Полтавщина долучилася до нового етапу обміну ламп розжарювання на LED-лампи

Полтавщина долучилася до нового етапу Всеукраїнської програми обміну ламп розжарювання на LED-лампи «Світло для України».

Про реалізацію нового етапу ініціативи та інформування керівників закладів щодо участі в ньому говорили на онлайн-нараді. Участь у заході від Полтавщини взяв заступник начальника ОВА Максим Калінін.

Т.в.о. директора Департаменту розвитку регіонального сектору економіки Міністерства економіки України Михайло Малашов зауважив, що проєкт спрямований на створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії. Заздалегідь українці готуються до зими, й завдяки заміні ламп на енергозберігаючі можна зменшити навантаження на енергосистему.

Максим Калінін зазначив, що визначені юридичні суб’єкти мають активно долучитися до проєкту. Також участь можуть взяти й ОСББ.

«Програма з обміну старих лампочок на LED розпочалася ще в січні. Її завдання – знизити навантаження на енергосистему країни протягом опалювального сезону й року загалом. Наша область отримала 1 050 220 LED-ламп. Уже майже 940 тисяч ламп обміняли наші мешканці й понад 13 тисяч – організації та установи», – сказав Калінін.

Заявки на обмін лампочок можна подавати через портал Дія.

обмін ламп

За темою:

  • Полтавці обміняли майже мільйон лампочок на енергоощадні
  • На Полтавщині триває обмін старих лампочок на енергоощадні
  • Обмен криптовалюты — самые выгодные способы
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.