ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 23.07


Полтавщина готова розпочинати будівництво житла для переселенців

22 липня Полтавщину та Харківщину відвідала голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк. Участь у заході також взяли народні депутати Олексій Красов і Олексій Устенко.

Полтавщина готова розпочинати будівництво житла для пересенців

Вони зустрілися із забудовниками областей та розповіли про основні парламентські ініціативи для відбудови України.

 Про це повідомляє прес служба ПОВА.

 «Із будівельниками спілкувалися про відновлення інфраструктури та будівництво нових помешкань для тих, хто вирішить залишитися на Полтавщині. Такий перебіг подій ми передбачили нашим законопроєктом про відновлення зруйнованого чи пошкодженого окупантами житла (7198). Також не оминули з будівельниками і питання звільнення від податків на зруйновану нерухомість (документ вже готується до реєстрації), а також «кредитів 5-7-9» для надання іпотеки людям, які донині не могли нею скористатися. Законопроєкт плануємо прийняти до кінця липня», – розповіла Олена Шуляк.

Дмитро Лунін, голова Полтавської ОВА,  зауважив, що Полтавщина вже готова до початку будівництва житла для переселенців.

три земельні ділянки, заплановане виділення коштів з обласного бюджету на прокладання комунікацій

Начальник ОВА також подякував будівельникам за вагомий вклад в оборону Полтавщини: «Нині практично всі будівельні підприємства області долучилися до створення оборонних споруд, залізобетонних виробів, «їжаків», надання будівельних матеріалів. Вдячний за допомогу, яку надавали й надаєте!».

переселенці, житло

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.