ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 08.01


Полтавщина - лідер в отриманні відшкодувань за придбану сільгосптехніку

Найбільший попит на відшкодування витрат за придбання сільгосптехніки зафіксовано у Полтавській області.

 ТОП-5 областей з найбільшим попитом на відшкодування витрат за придбаною технікою – Полтавська, Запорізька та Сумська, Дніпропетровська та Київська.

Далі у рейтингу — Запорізька, Сумська, Дніпропетровська та Київська області, повідомляє AgroPolit.com.

За період грудень 2019 р. та січень-листопад 2020 р. загальна сума компенсації для аграріїв, які скористалися програмою «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (25%)», становить 957,5 млн грн.

. - йдеться у повідомленні.

Міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко повідомив, що за цим видом підтримки звернулося 7 260 сільгоспвиробників, з яких 5 180 є фермерськими господарствами.

Загалом було придбано 14946 одиниць сільгосптехніки та обладнання на загальну суму понад 3,8 млрд грн. 

Міністр додав, що завдяки цій програмі аграрії можуть підготуватися до весняних та осінніх польових робіт, оновити виробничу техніку та інше устаткування. Важливо, що програма акцентована саме на вітчизняній сільгосптехніці, адже це стимулює розширення товарних позицій та збільшення кількості машинобудівних підприємств.

Раніше депутати Полтавської облради прийняли рішення про кредитування фермерських господарств та кооперативів. Компенсацію за придбану вітчизняну техніку можна було отримати в рамках в новим розділом у обідповідного розділу в обласній Програмі.

апк, відшкодуванння, сільгосптехніка

За темою:

  • На Полтавщині завершили посівну ранніх зернових культур
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.