08:30 11.11 1605
Тільки 7% земель у світі підходять для культивування волоського горіха. В Україні збирають до 22,5% від загального врожаю цих горіхів в Європі. Може заробляти на цьому і Полтавщина.
Україна здатна забезпечувати себе горіхом не на 10%, як сьогодні, а мінімум - на 45%, але нам не вистачає фермерів, здатних взятися за цю справу, вважає "Аggeek".
Половина земель України придатні для розведення горіхових садів. У цілому для вирощування горіха найкраще підходить лісостепова зона з помірним кліматом: Полтавська, Закарпатська, Львівська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська, Тернопільська, Кіровоградська, Вінницька, Харківська та Черкаська області.
Тільки 7% земель у світі підходять для культивування волоського горіха. В Україні збирають до 22,5% від загального врожаю горіхів в Європі.
Пішла з життя відома спортсменка Таїсія Бабенко
19:00 12.01
Помер екс-голова Карлівки Володимир Слєпцов
19:00 15.01