ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:02 14.01


Полтавщина - на межі епідемії грипу

Кількість хворих на ГРВІ та грип в області неухильно зростає і підходить до межі епідемії. Протягом останнього тижня медики зафіксували понад чотири тисячі хворих, з яких госпіталізовано більше 200 осіб.

На Полтавщині, за даними головного управління Держсанепідслужби в області, продовжується сезонний ріст захворюваності на ГРВІ, показники на самісінькій межі епідпорогових в деяких районах області.

Протягом останнього тижня медики зафіксували понад чотири тисячі хворих, з яких госпіталізовано більше 200 осіб.

Уже завтра органи місцевого самоврядування Кременчуцького району вирішуватимуть, чи варто подовжити шкільні канікули ще на тиждень. У самому Кременчуці зараз діти не навчаються до 18 січня.

Однак ширяться й ускладнення. На Полтавщині, як повідомили виданню Poltava365.com, немає померлих, та поодинокі випадки спалахів інфекції із поганими наслідками для хворих вже є у сусідніх з Полтавщиною областях, зокрема, у Київській та Харківській. При цьому 70 відсотків усіх хворих – це діти та вагітні жінки.

За даними комісії Верховної Ради з питань охорони здоров’я, в усіх регіонах України збільшується кількість хворих на грип, у тому числі фіксується все більше смертельних випадків, поки що найбільше – в Одеській та Вінницькій області.

Анна СОЛТОВСЬКА

грип, захворювання, застуда, ГРВІ, епідемія, ускладнення, медики

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.