ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 07.08


Полтавщина очікує до двадцяти тисяч переселенців із Донеччини

Полтавщина очікує до 20 тисяч внутрішньо переміщених осіб із Донеччини, яких обов’язково евакуйовують із регіону. Про це під час онлайн пресконференції повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

"Ми десь очікуємо, крім того, що люди приїдуть і самі винайматимуть житло або жити у своїх родичів, від 10 до 20 тисяч осіб, які можуть до нас приїхати", — каже Дмитро Лунін.

Цих людей розселятимуть у закладах освіти.

"Якщо нам Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій зможуть допомогти і надати додаткові ліжка, матраци, білизну, то ми зможемо це зробити. І саме у тих закладах, які не використовують для навчального процесу розмістити тих осіб", — додав начальник Полтавської ОВА.

Під час візиту на Полтавщину міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомляла, що людей планують евакуйовувати автобусами та потягами. Їм оформлюватимуть довідку внутрішньо переміщених осіб та реєструватимуть на отримання виплат від держави. Під час вивезення планують забезпечити жителів Донеччини харчуванням та гуманітарною допомогою від закордонних партнерів.

  • 2 серпня на Донеччині розпочалася обов’язкова евакуація населення. Пов’язана вона, зокрема, із неможливістю забезпечити опалювальний сезон в області.
  • Як повідомляла міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, що люди можуть відмовитись від евакуації у письмовому вигляді.
  • За словами Верещук, загалом із Донеччини планують евакуювати майже 200 тисяч людей, з них 52 тисячі дітей. Окрім Полтавщини, серед областей, куди вивозитимуть переселенців, зокрема, Тернопільська, Рівненська та Хмельницька.
переселенці, переселення

За темою:

  • Відвідування дитсадків під час війни: як займаються діти у Полтаві
  • З першого жовтня потрібно вмикати світло фар: скільки порушників на Полтавщині
  • Вісім полтавських рятувальників переймають досвід у британських колег
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.