ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 22.02


Полтавщина однією з перших отримає вакцину від коронавірусу

Полтавська область потрапила до семи регіонів, де вакцину від COVID-19 отримають відразу після прибуття її до України. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Організаційно ми готові до прибуття будь якого типу та кількості вакцин. Спільно з регіональними координаторами провели нараду щодо узгодження останніх штрихів внутрішньообласної логістики. Також мали окремий селектор із обласними складами щодо особливостей обліку та відпуску імунобіологічних препаратів, – написав на своїй сторінці Facebook Віктор Ляшко.

– Маємо чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її до обласних складів 11 машинами одночасно: 7 областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька та м. Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші – наступного дня.

 

Мобільні бригади вже знають, яка кількість вакцин їм потрібна для проведення щеплення всіх охочих.

 

Також головний санітарний лікар роз’яснив систему оплати для медичних працівників, що будуть задіяні у вакцинальній кампанії. Національна служба здоров’я України укладатиме договори з визначеними медзакладами, які відповідають вимогам для проведення щеплень від COVID-19, та сплачуватиме за надані послуги.

У перший місяць роботи НСЗУ виплачуватиме 8 тисяч гривень на одну мобільну команду медиків. Далі лікарня отримуватиме доплату за фактичну кількість провакцинованих осіб – 25 гривень за першу дозу введеної вакцини і 60 за другу.

Дані про вакцинацію вноситимуться до електронної системи охорони здоров’я і на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги.

вакцинація, коронавірус

За темою:

  • Полтавців щеплюватимуть від COVID-19 у 53 пунктах
  • Полтавці можуть записатися на вакцинацію від коронавірусу
  • Вільно мандрувати не вийде без вакцинування
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.