ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 12.04


Полтавщина отримає 42 сучасних апарати ультразвукової діагностики

Вартість медичних апаратів ультразвукової діагностики "LOGIQ F8", які отримують лікарні області - майже один мільйон доларів США.

Поставка відбувається у рамках субпроекту Полтавської області "Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області" — спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

Протягом цього та наступного тижня обладнання доставлять та встановлять у міських лікарнях Полтави, Кременчука і Горішніх Плавнів, в кожну центральну районну лікарню, а також у Полтавську обласну клінічну лікарню імені Скліфосовського та обласний клінічний кардіологічний диспансер.

Нова апаратура значно підвищить рівень діагностики хворих.  

Ми отримали першу партію апаратів УЗД за програмою Світового банку. Загалом передбачається виділення 40 мільйонів доларів на закупівлю медичного обладнання для Полтавщини. Цю процедуру ми пройшли дуже важко

 — зізнався голова ОДА Валерій Головко.

Наступна партія техніки, яка надійде в рамках програми, призначатиметься для лікування серцево-судинних захворювань. Як повідомив очільник області, наступного року передбачається велика поставка обладнання для нового кардіологічного центру, який зараз будується.

медицина, гроші, обладнання, Світовий банк, ОДА, допомога, УЗД

За темою:

  • Офтальмологи про найпоширеніші в Україні захворювання очей
  • Минулого тижня від ковіду в області померло четверо людей
  • Гастрит: види захворювання та методи лікування
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.