ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 12.02


Полтавщина отримає понад півмільйона LED-ламп для безкоштовного обміну

Жителі Полтавщини активно долучаються до ініціативи обміну ламп розжарювання на нові LED-лампи у відділеннях «Укрпошти». Наразі область уже отримала 200 тисяч нових ламп, а мешканці регіону обміняли 61 тисячу штук.

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Жителі Полтавщини активно обмінюють старі лампи розжарювання на нові LED у відділеннях «Укрпошти». Всеукраїнська програма стартувала в обласних центрах, зокрема й у Полтаві, наприкінці січня. Днями лампи почали надходити до поштових відділень у райцентрах. Невдовзі їх отримають селищні та сільські відділення. Із загальної кількості LED-ламп, наданих ЄС Україні, Полтавщина має отримати понад 555 тисяч, – зауважив Дмитро Лунін. – Підтримуємо енергетичний фронт України. Разом до перемоги!»

Як розповів заступник директора з розвитку мережі Полтавської дирекції «Укрпошти» Павло Шестопал, люди активно долучаються до ініціативи. Вона набуває неабиякої популярності.

Наприклад, такі великі відділення, як центральне, приймають від людей до 700-800 лампочок за день.

Полтавщина отримає понад пів мільйона LED-ламп для безкоштовного обміну, фото-1

Обміняти старі лампи розжарювання на нові LED-лампи можна безкоштовно у відділеннях «Укрпошти». Їх заміна у домівках сприятиме скороченню обсягів споживання світла, оскільки LED-лампи використовують у 8 разів менше електроенергії.

«Відпрацювали алгоритм роботи із людьми. Інформуємо, допомагаємо з обміном, роз’яснюємо деталі. Так, можна зробити замовлення на через Дію або за наявності стандартного набору паперових документів (ідентифікаційного коду, паспорта) у відділенні «Укрпошти». Люди підтримують енергетичний фронт, це дійсно всенародна ініціатива», – говорить начальник центрального відділення «Укрпошти» в Полтаві Людмила Демченко.

Нагадаємо, всеукраїнську програму ініціював Президент Володимир Зеленський. Її реалізують Мінекономіки, Мінцифри та «Укрпошта» за підтримки Європейського Союзу.

обмін, лампи

За темою:

  • У Полтаві на "Укрпошті" замінюють лампи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.